Stalnstallation

Tonun makalesi Aspose.3D for.NET - C# 3D File orormats anianipulation ve 07onversion 076. 481 076. 481 kullanarak 076481 ackage anaanager sole onsole.

Installing Aspose.3D for .NET-NuGet

NuGet, geliştirme sırasında üçüncü taraf kütüphaneleri .NET uygulamasına dahil etme sürecini basitleştirmeye yönelik .NET platformu için ücretsiz, açık kaynaklı geliştirici odaklı bir paket yönetim sistemidir. It 076. 481 Framework kullanan 076481 481 projelerinde kütüphaneleri ve araçları eklemeyi, kaldırmayı ve güncellemeyi kolaylaştıran bir Visual Studio uzantısıdır. A kütüphane veya araç, NuGet paketi oluşturarak ve NuGet deposu içinde saklayarak diğer geliştiricilerle kolayca paylaşılabilir. Wpaketi yüklediğinizde, 07. 3481 dosyaları çözümünüze kopyalar ve otomatik olarak referanslar eklemek ve uygulamanızı değiştirmek gibi gerekli değişiklikleri yapar. config veya web.config dosyaları. If kütüphaneyi kaldırmaya karar verirseniz, NuGet dosyaları kaldırır ve projenize yapılan değişiklikleri tersine çevirir, böylece hiçbir dağınıklık kalmaz.

Referencing Aspose.3D for .NET

Bu harika özelliğin Taking yararı, biz paketledikAspose.3D for .NETKütüphaneler NuGet paketine girer ve NuGet deposuna yüklenir. With bu seçenek, bu bileşeni sisteminize yüklemeden Aspose.3D for .NET kullanmaktan yararlanırsınız. 076. 481 076481 481 2010 ve daha yüksek sürüm (ler), Vi. eb eb Developer 2010 ve Windows hone hone 7.1 eveloper 7.1 o7.1 7.1 çalışır. In testlerimiz, Visual Studio 2015 Ultimate ile test ettik.

To başlamak:

 1. Oçözüm veya projenizi Visual Studio ‘te kalemle.
 2. Add NuGet 07ackage 07anager Visual Studio uzantısı olarak:
 3. SseçinToolsMenü tarafından takipExtension Manager.
 4. elect seçecekOnline GalleryÇevrimiçi olarak mevcut paketlerin tam bir listesini almak için.
 5. elect seçecekNuGet kage ackage Manager.
 6. ClickDload load.
 7. changes nce paket Manager yüklü, değişiklikleri yürürlüğe sokmak için Visual Studio yeniden başlatın. When NuGet Package Manager yüklü, paketleri bulabilir, kurabilir, kaldırabilir ve güncelleyebilirsiniz.Manage NuGet PackagesPencere veya Powerhell hell komut satırı komutlarını kullanarakPackage sole anager sole onsoleAdanmış Visual Studio penceresi. You seçerseniz her iki seçeneği de bulabilirsinizToolsArdındanLibrary Package Manager.

Pnstall-Package using anager sole onsole kullanarak Package

To paket yöneticisi konsolunu kullanarak bileşeni referans:

 1. Visual Studio yılında .NET uygulamanızı Open.
 2. OnToolsMenü, seçLibrary Package ManagerVe sonraPackage sole anager sole onsole.
 3. Type, en son tam sürümü yüklemek için “Install-Pac. Aspose.3D” komutunu veya sıcak düzeltmeler de dahil olmak üzere en son sürümü yüklemek için “Install-Pac. Aspose.3D -prerelease” komutunu yazın.
 4. AdresEnter.

Pacdate anaanager sole onsole kullanarak Update paketi

If bileşeni NuGet ile referans aldınız, referansı en son sürüme güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Visual Studio yılında .NET uygulamanızı Open.
 2. FromToolsMenü, seçLibrary Package Manager, ArdındanPackage sole anager sole onsolePackage Manager konsolunu açmak için.
 3. Type, en son tam sürüme başvurmak için “Update-Pac. Aspose.3D” komutunu veya sıcak düzeltmeler de dahil olmak üzere en son sürümü yüklemek için “Update-Pac. Aspose.3D -prerelease” komutunu yazın.
 4. AdresEnter.

Pnstall-Package kullanarak Package anaanager Gusing I

Paket yöneticisi GI I kullanarak bileşeni referans için bu adımları izleyin:

 1. Visual Studio yılında .NET uygulamanızı Open.
 2. FromToolsMenü, seçLibrary Package ManagerVeManage NuGet PackagesGelenSolutionSeçenek. You ayrıca Solution Explorer’dan benzer bir seçenek alabilir:
 3. ight ight-proje adını tıklayın.
 4. elect seçecekManage NuGet Packages.
 5. Elect elect seçÇevrimiçiSol menüden.
 6. TypeAspose.3DAspose.3D for .NET bulmak için arama kutusuna.
 7. ClickInstall/UpdateAspose.3D for .NET son sürümünün yanında.