CRM için Aspose.Cells .NET

Contents
[ ]

Microsoft Dynamics CRM nedir?

Microsoft Dynamics CRM, Microsoft tarafından geliştirilen bir müşteri ilişkileri yönetimi yazılım paketidir. Kutudan çıktığında, ürün esas olarak Satış, Pazarlama ve Hizmet (yardım masası) sektörlerine odaklanır, ancak Microsoft, Dynamics CRM’yi bir XRM platformu olarak pazarlamaktadır ve iş ortaklarını özelleştirmek için kendi tescilli (.NET tabanlı) çerçevesini kullanmaya teşvik etmek. Microsoft Dynamics iş uygulamaları ailesinin bir parçasıdır.

Dynamics CRM, Microsoft SharePoint gibi, öncelikle kapsamlı web hizmetleri arayüzlerini de destekleyen IIS tabanlı bir web uygulaması olan bir sunucu-istemci uygulamasıdır. İstemciler, Dynamics CRM’ye bir Tarayıcı kullanarak veya Microsoft Outlook’a kalın bir istemci eklentisi aracılığıyla erişir.

.Net için Aspose.Cells

Aspose.Cells for .NET, .NET Uygulamasının sunucuda Microsoft Excel’in yüklenmesini gerektirmeden Excel Elektronik Tabloları oluşturmasını ve yönetmesini sağlayan en esnek bileşen grubunu sağlar. Aspose.Cells, her tür Excel formatı işleme için önde gelen bileşenlerden biridir.

Aspose.Cells, yalnızca elektronik tablo oluşturmayı ve diğer temel dosya biçimlendirme özelliklerini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda bir dizi gelişmiş özelliği de destekler. Bu gelişmiş özellikler, geliştiricilerin elektronik tablo içeriklerini, hücre biçimlendirmesini ve dosya korumasını değiştirmesini çok daha kolay hale getirir. Aspose.Cells ayrıca farklı veri kaynaklarından elektronik tablolara veri aktarımına izin verir, ortak ve karmaşık Matematiksel, DateTime, Finansal, Metin Formülleri / Fonksiyonları ekler, çizelgelerin, resimlerin, yorumların, çizim nesnelerinin ve kontrollerin vs. değiştirilmesini destekler.

CRM için Aspose.Cells

Aspose .NET, Dynamics CRM ile birden fazla şekilde kullanılabilir. E-tablolarla çalışırken, ister elektronik tablo oluşturma, ister işleme olsun, minimum kod satırıyla hızlı sonuçlar sağlayabilen Aspose API’lerine bakmanız gerekir. Aşağıdaki eklenti örneklerimizi inceleyin, bu eklentiler uygulamanızda Aspose kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu bölüm aşağıdaki konuları içerir