Kurulum

Aspose.Diagram for Java’i Aspose Deposundan yükleme

Aspose, tüm Java API’lerini barındırırAspose Depo. Aspose.Diagram for Java API’i direk Maven projelerinizde basit konfigürasyonlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aspose Depo Yapılandırmasını Belirtin

Öncelikle Maven pom.xml dosyanızda Aspose Depo yapılandırmasını / konumunu aşağıdaki gibi belirtmeniz gerekir:

 <repositories>

  <repository>

    <id>AsposeJavaAPI</id>

    <name>Aspose Java API</name>

    <url>https://releases.aspose.com/java/repo/</url>

  </repository>

</repositories>

Aspose.Diagram for Java API Bağımlılığı tanımla

Ardından, pom.xml dosyanızda Aspose.Diagram for Java API bağımlılığını aşağıdaki gibi tanımlayın:

 <dependencies>

  <dependency>

    <groupId>com.aspose</groupId>

    <artifactId>aspose-diagram</artifactId>

    <version>19.9</version>

    <classifier>jdk16</classifier>

  </dependency>

</dependencies>

Yukarıdaki adımları gerçekleştirdikten sonra, Aspose.Diagram for Java bağımlılığı nihayet Maven projenizde tanımlanacaktır.

Teknik Destek

Aspose tüm ürünleri için sınırsız ücretsiz teknik destek vermektedir. Destek, değerlendirme de dahil olmak üzere tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Aspose.Diagram for Java ile yardıma ihtiyacınız varsa,Aspose.Forums’i ziyaret edin. Sorunuzu Aspose.Diagram Ürün Ailesi forumunda yayınlayın, birkaç saat içinde yanıtlanacaktır. Sorular direkt olarak Aspose.Diagram for Java destek ekibi tarafından cevaplanmaktadır.

Forumlarda bir cevap beklerken, lütfen saat dilimi farklarına izin verin.

Aspose.Diagram for Java ile ilgili bir sorununuz varsa, sorunun en verimli şekilde çözüldüğünden emin olmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:

 • Sorunu bildirmeden önce en son Aspose.Diagram for Java sürümünü kullandığınızdan emin olun. BakınAspose.Diagram for Java indirme sayfası En son sürüm hakkında bilgi edinmek için.
 • Forumlara bir göz atın, bu belgeler Wiki veAPI Referans sorunu bildirmeden önce çözümler için. Sorunuzun zaten bir cevabı olabilir.
 • Bir sorunu bildirirken, lütfen orijinal belgeyi ve muhtemelen soruna neden olan kodun bir parçasını ekleyin. Birden çok dosya eklemeniz gerekiyorsa, bunları bir dosyaya sıkıştırın. Ekli dosyalara yalnızca siz ve Aspose geliştiricileri erişebileceğinden, belgelerinizi Aspose.Forums’de eklemek güvenlidir.
 • Lütfen konu başına bir sorun bildirmeye çalışın. Başka bir sorununuz varsa, ayrı bir ileti dizisinde bildirin.