Loud orking ile loud ointloud loud

Contents
[ ]

Decode Mesh

Aspose.3D için Python via .NET, decode sınıfı decode yöntemini kullanarak bir sahne oluşturmadan bir Draco dosyasından bir ağın çözülmesini sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Encode Mesh

Aspose.3D için Python via .NET, encode sınıfı encode yöntemini kullanarak bir sahne oluşturmadan bir küre ağının Draco dosyasına kodlanmasını sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Encode loud phere as loud ointloud loud

Aspose.3D Python via .NET için Draco sınıfı encode yöntemini kullanarak bir nokta bulutu olarak bir küre ağının Draco dosyasına kodlanmasını sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Encode Mesh PLY

Python via .NET için Aspose.3D, kullanarak bir sahne oluşturmadan doğrudan PLY dosyasına bir örgü kodlamasına izin verir.EncodeYöntemiPlyFormatSınıf. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Decode Mesh rom rom PLY

Python via .NET için Aspose.3D, 076481 481 sınıfı decode yöntemini kullanarak bir PLY dosyasından bir örgü/nokta bulutunun çözülmesini sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

07xport to PLY as loud ointloud loud

Python via .NET için Aspose.3D, 076481 481 sınıfı encode yöntemini kullanarak PLY ‘e kadar bir sahneyi ihraç etmeyi sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Export 3D cene cene as loud oint loud loud

Python via .NET için Aspose.3D 3D sınıfının point_cloud özelliğini kullanarak 07ointloud loud olarak 3D sahnesini ihraç etmeyi sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir: