Aspose.Cells Java for PHP

Giriş Aspose.Cells Java for PHP

PHP / Java Köprü

PHP/Java Köprüsü, XML tabanlı bir akış uygulamasıdır.ağ protokolüPHP, Scheme veya Python gibi yerel bir betik motorunu Java sanal makinesine bağlamak için kullanılabilir. SOAP aracılığıyla yerel RPC’den 50 kata kadar daha hızlıdır ve web sunucusu tarafında daha az kaynak gerektirir. BuDaha hızlıve Java Yerel Arayüz aracılığıyla doğrudan iletişimden daha güvenilirdir ve PHP’den Java prosedürlerini veya Java’den PHP prosedürlerini çağırmak için ek bileşen gerektirmez.

da daha fazlasını okukaynakforge.net

Aspose.Cells for Java

Aspose.Cells for Java is an award-winning Excel Spreadsheet component that allows Java developers to embed the ability to read, write and manipulate Excel® spreadsheets (XLS, XLSX, XLSM, XLSB, XLTX, SpreadsheetML, CSV, ODS), HTML, MHTML, PDF ve görüntü dosyası formatlarını Microsoft Excel®'e güvenmeye gerek kalmadan kendi Java uygulamalarına dönüştürün.

Aspose.Cells for Java, diğer satıcıların basit veri dışa aktarma yeteneklerinin çok ötesinde birçok işlev sunan olgun, ölçeklenebilir ve zengin özelliklere sahip bir bileşendir. Aspose.Cells for Java ile geliştiriciler verileri dışa aktarabilir, elektronik tabloları en ayrıntılı düzeyde biçimlendirebilir, görüntüleri içe aktarabilir, grafikler oluşturabilir, karmaşık formüller uygulayabilir ve hesaplayabilir, Excel® verilerini aktarabilir, çeşitli biçimlerde kaydedebilir ve çok daha fazlasını yapabilir - tüm bunları Microsoft Excel®'e ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz veya Microsoft Ofis Otomasyonu.

Aspose.Cells Java for PHP

Proje Aspose.Cells for PHP, PHP’de Aspose.Cells Java API’leri kullanılarak farklı görevlerin nasıl gerçekleştirilebileceğini gösterir. Bu projede faydalı örnekler vermek amaçlanmıştır for PHP Aspose.Cells for Java kullanarak PHP Projelerinde kullanmak isteyen geliştiricilerPHP/Java Köprü.

Bu bölüm aşağıdaki konuları içerir:

Sistem Gereksinimleri ve Desteklenen Platformlar

sistem gereksinimleri

Aspose.Cells Java for PHP’i kullanmak için sistem gereksinimleri aşağıdadır:

 • Tomcat Server 8.0 veya üstü yüklü.
 • PHP/JavaBridge yapılandırıldı.
 • FastCGI kurulur.
 • Aspose.Cells bileşeni indirildi.

Desteklenen Platformlar

Desteklenen platformlar aşağıdadır:

 • PHP 5.3 veya üstü
 • Java 1.8 veya üstü

İndirmeler ve Yapılandırma

Gerekli Kitaplıkları İndirin

Aşağıda belirtilen gerekli kütüphaneleri indirin. Bunlar Aspose.Cells Java for PHP örneklerini çalıştırmak için gereklidir.

Sosyal Kodlama Sitelerinden Örnekler İndirin

Çalışan örneklerin aşağıdaki yayınları, aşağıda belirtilen sosyal kodlama sitelerinden indirilebilir:


GitHub

Linux Platformunda kaynak kodu nasıl yapılandırılır

Kullanırken kaynak kodunu açmak ve genişletmek için lütfen şu basit adımları izleyin:

1. Tomcat Sunucusunu Kurun

Tomcat sunucusunu kurmak için linux konsolunda aşağıdaki komutu verin. Bu, Tomcat sunucusunu başarıyla yükleyecektir.

 sudo apt-get install tomcat8

2. PHP/JavaBridge’i İndirin ve Yapılandırın

PHP/JavaBridge ikili dosyalarını indirmek için linux konsolunda aşağıdaki komutu verin.

 wget https://sourceforge.net/projects/php-java-bridge/files/Binary%20package/php-java-bridge_7.2.1/php-java-bridge_7.2.1_documentation.zip/download 

Linux konsolunda aşağıdaki komutu vererek PHP/JavaBridge ikili dosyalarını açın.

 unzip -d php-java-bridge_6.2.1_documentation.zip 

Bu ayıklayacakJavaBridge.savaşdosya. Tomcat88’e kopyalayınağ uygulamaları Linux konsolunda aşağıdaki komutu vererek klasör.

 sudo cp JavaBridge.war /var/lib/tomcat8/webapps/JavaBridge.war 

Tomcat8 kopyalayarak otomatik olarak yeni bir klasör oluşturacaktır “Java Köprüsü” içindeağ uygulamaları. Klasör oluşturulduktan sonra, Tomcat8’inizin çalıştığından emin olun ve ardından kontrol edin.yerel ana bilgisayar:8080/JavaBridge tarayıcıda, varsayılan bir JavaBridge sayfası açmalıdır.

Herhangi bir hata mesajı görünürse, yükleyinHızlıCGILinux konsolunda aşağıdaki komutu vererek.

 sudo apt-get install php55-cgi 

php5.5 cgi’yi kurduktan sonra Tomcat8 sunucusunu yeniden başlatın ve kontrol edinyerel ana bilgisayar:8080/JavaBridgetekrar tarayıcıda.

EğerJava_HOMEhatası görüntüleniyorsa, /etc/default/tomcat8 dosyasını açın ve Java_HOME’u ayarlayan satırın açıklamasını kaldırın. Tarayıcıda localhost:8080/JavaBridge‘i tekrar kontrol edin, PHP/JavaBridge Örnekleri sayfasıyla gelmelidir.

3. Yapılandırma Aspose.Cells Java for PHP Örnekler

Webapps/JavaBridge klasörü içinde aşağıdaki komutları vererek PHP örneklerini klonlayın.

 $ git init 

$ git clone [https://github.com/aspose-cells/Aspose.Cells-for-Java/tree/master/Plugins/Aspose_Cells_Java_for_PHP]

Windows Platformunda kaynak kodu nasıl yapılandırılır

Windows Platformunda PHP/Java Bridge’i yapılandırmak için lütfen aşağıdaki basit adımları izleyin.

\1. PHP5’i yükleyin ve normalde yaptığınız gibi yapılandırın \2. Henüz sahip değilseniz JRE 6’yı (Java Çalışma Zamanı Ortamı) yükleyin. Bunu C:\Program Files vb. içinden kontrol edebilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz. PHP Java Bridge (PJB) ile uyumlu olduğu için JRE 6 kullanıyorum.

\3. Apache Tomcat 8.0’ı kurun. buradan indirebilirsiniz

4.İndirJavaBridge.savaş. Bu dosyayı Tomcat webapps dizinine kopyalayın. (ör: C:\Program Files\Apache Software Foundation\Tomcat 8.0\webapps )

\5. Tomcat apache hizmetini yeniden başlatın.

 1. Gitlocalhost:8080/JavaBridge/test.php php çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için. diğer örnekleri orda bulabilirsin

 2. KopyalayınAspose.Cells Java jar dosyasını C:\Program Files\Apache Software Foundation\Tomcat 8.0\webapps\JavaBridge\WEB-INF\lib konumuna yerleştirin.

\8. KlonAspose.Cells Java for PHP C:\Program Files\Apache Software Foundation\Tomcat 8.0\webapps\ klasörü içindeki örnekler.

\8. C:\Program Files\Apache Software Foundation\Tomcat 8.0\webapps\JavaBridge\java klasörünü Aspose.Cells Java for PHP örnekler klasörünüze kopyalayın.

\10. Apache Tomcat hizmetini yeniden başlatın ve örnekleri kullanmaya başlayın.

Destekleyin, Genişletin ve Katkıda Bulunun

Destek olmak

Aspose’in ilk günlerinden itibaren müşterilerimize sadece iyi ürünler vermenin yeterli olmayacağını biliyorduk. Ayrıca iyi hizmet vermemiz gerekiyordu. Biz de geliştiriciyiz ve teknik bir sorun veya yazılımdaki bir tuhaflık, yapmanız gerekeni yapmanızı engellediğinde bunun ne kadar sinir bozucu olduğunu anlıyoruz. Sorunları çözmek için buradayız, onları yaratmak için değil.

Bu nedenle ücretsiz destek sunuyoruz. İster satın almış olsun ister bir değerlendirme yapıyor olsun, ürünümüzü kullanan herkes, tüm dikkatimizi ve saygımızı hak ediyor.

Aspose.Cells Java for PHP ile ilgili sorun ve önerilerinizi aşağıdaki platformlardan herhangi birini kullanarak kaydedebilirsiniz:

Genişletin ve Katkıda Bulunun

Aspose.Cells Java for PHP açık kaynaktır ve kaynak kodu aşağıda listelenen başlıca sosyal kodlama web sitelerinde mevcuttur. Geliştiricilerin kaynak kodunu indirmeleri ve yeni özellikler önererek veya ekleyerek veya mevcut olanları geliştirerek katkıda bulunmaları teşvik edilir, böylece diğerleri de bundan faydalanabilir.

Kaynak kodu

En son kaynak kodunu aşağıdaki konumlardan birinden alabilirsiniz.