Loud orking ile loud ointloud loud

Contents
[ ]

Decode Mesh

Aspose.3D for .NET, 076481 481 sınıfı Decode yöntemini kullanarak bir sahne oluşturmadan bir Draco dosyasından bir ağın çözülmesini sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Encode Mesh

Aspose.3D for .NET, Encode sınıfı Encode yöntemini kullanarak bir sahne oluşturmadan bir küre ağının Draco dosyasına kodlanmasını sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Encode loud phere as loud ointloud loud

Aspose.3D for .NET, 076481 481 sınıfı Encode yöntemini kullanarak bir nokta bulutu olarak bir küre ağının Draco dosyasına kodlanmasını sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Encode Mesh PLY

Aspose.3D for .NET, 076481 481 sınıfı Encode yöntemini kullanarak bir sahne oluşturmadan bir ağın PLY dosyasına kodlanmasını sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Decode Mesh rom rom PLY

Aspose.3D for .NET, Decode sınıfı Decode yöntemini kullanarak Decode dosyasından bir örgü/nokta bulutunun kod çözümüne izin verir. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

07xport to PLY as loud ointloud loud

Aspose.3D for .NET, 076481 481 sınıfının Encode yöntemini kullanarak PLY ‘e 07ointloud loud olarak bir sahneyi ihraç etmeyi sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir:

Export 3D cene cene as loud oint loud loud

Aspose.3D for .NET, 076481 481 sınıfının PointCloud özelliğini kullanarak 07ointloud loud olarak 3D sahnesini ihraç etmeyi sağlar. Kod parçacığını takip eden T, bu işlevselliğin nasıl kullanılacağını gösterir: