Resim ekle

buSayfanesne, ön plan sayfasının veya arka plan sayfasının çizim alanını temsil eder. Tarafından sunulan Pages özelliğiDiagram class, Aspose.Diagram.Page nesnelerinin koleksiyonunu destekler.

Visio’e Resim Ekle

JAVA için Aspose.Diagram API, geliştiricilerin bir sayfaya resim şekli eklemesine izin verir. Aşağıdaki kod örneği, bir Visio çizimine nasıl resim ekleneceğini gösterir.

SVG’e Resim Ekle

JAVA için Aspose.Diagram API, geliştiricilerin bir sayfaya resim şekli eklemesine izin verir. Aşağıdaki kod örneği, Visio çizimine nasıl resim ekleneceğini ve SVG formatında nasıl kaydedileceğini gösterir.

PNG’e Resim Ekle

JAVA için Aspose.Diagram API, geliştiricilerin bir sayfaya resim şekli eklemesine izin verir. Aşağıdaki kod örneği, Visio çizimine nasıl resim ekleneceğini ve PNG formatında nasıl kaydedileceğini gösterir.

PDF’e Resim Ekle

JAVA için Aspose.Diagram API, geliştiricilerin bir sayfaya resim şekli eklemesine izin verir. Aşağıdaki kod örneği, Visio çizimine nasıl resim ekleneceğini ve PDF formatında nasıl kaydedileceğini gösterir.

HTML’e Resim Ekle

JAVA için Aspose.Diagram API, geliştiricilerin bir sayfaya resim şekli eklemesine izin verir. Aşağıdaki kod örneği, Visio çizimine nasıl resim ekleneceğini ve HTML formatında nasıl kaydedileceğini gösterir.